Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zabiegi na twarz
Oprawa oka
Zabiegi na ciało
Depilacja, pakiety
Depilacja laserowa
Mezoterapia igłowa

Promocja 1.1

Promocja 20% rabatu!
(ważne do 31 grudnia 2021)

Promocja 1.1

Krótki opis promocji


POznajmy się

Anna Jaros

Anna Jaros - Sajda

kosmetolog/właściciel

Jestem magistrem kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie w trakcie studiów doktoranckich na wydziale farmaceutycznym. Moje doświadczenie w branży beauty obejmuje wiele lat pracy z pacjentami, których z sukcesem prowadzę przez terapię skór dotkniętych różnymi problemami kosmetycznymi (trądzik, blizny, terapie anti-aging, przebarwienia, atopie itp.). Do problemów skórnych podchodzę holistycznie, a prowadzone przeze mnie terapie opierają się nie tylko na odpowiednio dobranych zabiegach, ale też właściwej diecie, suplementacji oraz produktach do pielęgnacji domowej. 

Współpracuję z najlepszymi profesjonalnymi markami kosmetycznymi w Polsce, prowadząc dla nich szkolenia na temat różnego rodzaju terapii kosmetycznych opartych na najnowszych substancjach aktywnych stosowanych w kosmetologii. Mam również na swoim koncie publikacje naukowe na łamach zagranicznych czasopism z branży kosmetologicznej.

Na bieżąco poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach. Zawsze podkreślam, że w pracy liczą się dla mnie najbardziej efekt i zadowolenie klienta.

Iga Radzikowska

Iga radzikowska

kosmetolog/właściciel

Jestem absolwentką kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz Menadżerem Produktu Kosmetycznego z dyplomem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Wieloletnie doświadczenie w branży zdobywałam, pracując jako uznany szkoleniowiec najlepszych profesjonalnych marek. Przekazuję wiedzę w gabinetach kosmetycznych i lekarskich na terenie całej Polski.

Posiadam nie tylko dużą wiedzę teoretyczną, ale też mam za sobą lata praktyki zdobytej w czasie pracy w gabinetach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej.

Na bieżąco śledzę rynek branży beauty i systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i sympozjach. Pogłębiam swoją wiedzę nie tylko o tematykę związaną z kosmetykami, ale i z zakresu zrównoważonej suplementacji.

W pracy cenię najwyższą jakość i efekt.

Anna Telenga

DR ANNA TELENGA

lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie – w 2006 r. ukończyłam studia z wyróżnieniem. Ukończyłam również trzyletnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL oraz pierwszą edycję dwuletniego cyklu szkoleniowego Allergan Medical Institute. Jestem specjalistą chorób wewnętrznych. Dzielę się wiedzą w zakresie technik stymulacji skóry, pracując jako szkoleniowiec Europejskiego Centrum Szkoleniowego Fenice.

Stale podnoszę swoje kompetencje, uczestnicząc licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Regularnie biorę udział w kursach oraz konferencjach z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Osią moich zainteresowań jest medycyna prewencyjna i anti-aging. Specjalizuję się w zabiegach rewitalizacji skóry, w tym autologicznych oraz zabiegach modelowania twarzy z zastosowaniem preparatów kwasu hialuronowego.

W swojej pracy zwracam szczególną uwagę na holistyczne podejście do zdrowia i starzenia. Wydobywam drzemiące piękno, uzyskując jak najbardziej naturalne efekty.

Iwo Janusz

DR iwo janusz

lekarz dermatolog

Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem w stopniu doktora nauk medycznych. Odbyłem staż specjalizacyjny w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Posiadam doświadczenie w leczeniu ostrych i przewlekłych chorób skóry (m.in. łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, różnych postaci trądziku, chorób alergicznych), wykonuję także zabiegi z zakresu krio- i elektrochirurgii. Zajmuję się również dermatoskopową oceną znamion skórnych. Jestem współautorem prac w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności zawodowe.

Katarzyna Smakowska

Katarzyna Smakowska

kosmetolog

Jestem licencjonowanym kosmetologiem. Obecnie kończę studia magisterskie z tego zakresu na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mam za sobą wiele kursów i szkoleń specjalistycznych, m.in. z depilacji laserowej, modelowania sylwetki czy masażu kobido.

Agata Wieczorek

AGATA WIECZOREK

kosmetolog

Jestem kosmetologiem i z pasji, i zawodu. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, obecnie praktykuję zdobytą wiedzę oraz pracuję jako szkoleniowiec.

W zabiegach podstawą dla mnie jest satysfakcja, zadowolenie i bezpieczeństwo pacjenta. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie. Pozwól mi zaopiekować się Twoja skórą – zachowaj młodość i witalność na dłużej.

Patrycja Pawełkowicz

PATRYCJA PAWEŁKOWICZ

kosmetolog

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, aktualnie poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich. Specjalizuję się w zabiegach modelujących sylwetkę. 

 

Uwielbiam widzieć rezultaty swoich działań, a praca z nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem zabiegowym zdecydowanie mi to umożliwia. Kosmetologia jest niezaprzeczalnie moją pasją, dzięki czemu swoją pracę wykonuję z ogromną przyjemnością. Cenię sobie nieustanny rozwój i chętnie poszerzam swoją wiedzę.

Dorota Żulpo

DOROTA ŻULPO

kosmetolog

Jestem licencjonowanym kosmetologiem oraz przyszłą absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pragnę poszerzać swoją wiedzę z tej dziedziny oraz dzielić się nią. Najbardziej cenię holistyczne podejście do każdego przypadku – to właściwa droga, aby zapewnić jak najlepszą opiekę oraz skuteczność przy wykonywanych zabiegach. Kosmetologia to moja pasja i pomysł na życie, a praca z klientem sprawia mi największą przyjemność.

Magda Wojdal

Magda Wojdal

manager gabinetu

Moim priorytetem jest zadowolenie klienta w naszym gabinecie. Zajmuję się organizacją pracy całego zespołu – mierzę efektywność działań, wdrażam optymalne rozwiązania i innowacje. Dbam o wizerunek firmy w świecie rzeczywistym i wirtualnym.

Patrycja Kobroń

PATRYCJA KOBROŃ

Recepcjonistka

Moim zadaniem jest sprawna obsługa recepcji, umawianie wizyt i wszystko to, co sprawia, że wizyta u nas staje się przyjemnością.


Karolina wojciechowska

Karolina wojciechowska

Dietetyk

Jestem właścicielką poradni dietetycznej Pure Diet. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku dietetyka. Swoje długoletnie doświadczenie zdobywałam w Szpitalu im. M. Kopernika w Łodzi oraz prowadząc sklep ze zdrową żywnością połączony z gabinetem dietetycznym.

Na własnym przykładzie – problemami z niedowagą od czasów dziecka – przekonałam się, jak ogromne znaczenie ma zbilansowana dieta. To zmotywowało mnie do podjęcia studiów dietetycznych. 

Jestem dietetykiem ze specjalnością dietetyki klinicznej, która zajmuje się żywieniem człowieka chorego. Dbam o aktualizowanie swojej wiedzy najnowszymi badaniami, dlatego często biorę udział w konferencjach dietetycznych oraz kursach i szkoleniach.

Specjalizuję się w żywieniu osób ze schorzeniami takimi jak m.in. trądzik, insulinooporność czy choroby tarczycy. W jadłospisach uwzględniam preferencje smakowe moich pacjentów, rodzaj wykonywanej pracy i aktywność fizyczną. Staram się, aby posiłki były szybkie w przygotowaniu oraz smaczne i kolorowe.