Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zabiegi na twarz
Oprawa oka
Zabiegi na ciało
Depilacja, pakiety
Depilacja laserowa
Mezoterapia igłowa

Promocja 1.1

Promocja 20% rabatu!
(ważne do 31 grudnia 2021)

Promocja 1.1

Krótki opis promocji


Dlaczego my

Jeśli zmagasz się z problemami skórnymi i masz wrażenie, że próbowałaś już wszystkiego, przyjdź do nas. Znajdziemy źródło problemu, zadamy Ci konkretne pytania i przyjrzymy się nie tylko Twojej skórze. Otrzymasz od nas plan terapii zabiegowej dostosowany w 100% do Twojej skóry w danym momencie.

Dla nas liczy się efekt, dlatego przed każdym zabiegiem oceniamy stan skóry. Być może okaże się, że zabieg, który dla siebie wybrałaś, nie nadaje się do aktualnej kondycji Twojej skóry. Wtedy zaproponujemy alternatywne działanie lub zalecimy pielęgnację domową.

 Działamy odpowiedzialnie!

Nie zapomnimy o Tobie, gdy wyjdziesz i zamkniesz za sobą drzwi. Angażujemy się w proces – pomożemy Ci na bieżąco monitorować postępy, wczytamy się w wyniki badań i zareagujemy na wszelkie zmiany. Jesteśmy dla Ciebie dostępne.

Nasz zespół to specjalistki kosmetologii, fizjoterapii i medycyny estetycznej. Cały czas rozwijamy się i podnosimy swoje kompetencje. Jesteśmy też szkoleniowcami – dzielimy się wiedzą w gabinetach kosmetycznych i lekarskich w całej Polsce. Wiemy, jak zamienić wiedzę w piękno.

Inwestujemy w najlepszy sprzęt, pracujemy na prestiżowych markach kosmetyków. Przestrzegamy wszystkich procedur, aby zminimalizować ryzyko powikłań i zwiększyć skuteczność zabiegów. W naszych rękach jesteś bezpieczna.

dlaczego my